سفارش تبلیغ
صبا ویژن

فیلم آموزشی

 

فیلم آموزشی رایگان

داستان پیدایش و ایده پردازی در مورد یادگیری به واسطه‌ی فیلم آموزشی، بر می‌گردد به سال 1908 میلادی؛ زمانی که شخصی به نام هوارد گاردنر صحبت‌هایی مبتنی بر چندگانه بودن هوش انسان کرد. طبق ادعای آقای گاردنر، دانش آموزان و به طور کلی تمام افراد نه تنها از روش‌های مرسوم آموزشی بلکه از روش‌های مختلفی قادر به یادگیری مفاهیم هستند و اتفاقا در این روش‌های مختلف میزان یادگیری متفاوت است.

در این زمان بود که اشتیاق مردم برای یادگیری با روش‌های کارامد و عمیق‌تر برانگیخته شد وهمین موضوع منجر به بررسیِ دقیق این نظریه از همان زمان تا به امروز شده است.

نظریه هوش چندگانه بر این باور بود که بیشترین بازده یادگیری برای هرکسی از طریق حواس پنج گانه صورت می‌گیرد، برخی با گوش دادن بهتر می‌آموزند و برخی با استفاده از حس لامسه. در این میان درصد زیادی از مردم به محرک‌های بصری مانند تصاویر احتیاج دارند تا در کمترین زمان و بیشترین بازدهی ممکن یادگیری انجام شود؛ از طرفی استفاده از تصاویر جذاب، رنگ‌های متنوع و یا انیمیشن و تصاویر متحرک باعث می‌شوند آموزنده در طول آموزش کمتر احساس خستگی کرده و بازه‌ی یادگیری مفید تداوم بیشتری داشته باشد.

این شد که بازار استفاده از فیلم آموزشی داغ شد و طرفداران زیادی پیدا کرد؛ چرا که با استفاده از این روش، هر شخصی در هرجای دنیا می‌تواند به بهترین اساتید و بهترین آموزش‌ها در حوزه کاری خود دسترسی داشته باشد و مهارت‌های جدیدی کسب کند.

در حال حاضر این فیلم‌ها در قالبِ موضوعات متنوع و متعددی وجود دارند و حتی به صورت فیلم آموزشی رایگان در دسترس عموم قرار داده شده‌اند. اما سوال اینجاست که...

چگونه بهترین فیلم آموزشیِ مورد نیاز را انتخاب کنیم؟

امروزه منابع بسیار زیادی برای دستیابی به فیلم آموزشی مورد نظر خود می‌توانید بیابید که با یک سرچ ساده در گوگل قطعا متوجه آن خواهید شد.

فروشگاه اینترنتی داتیس، در تلاش است بستری سهل الوصول برای دسترسی به انواعی از دوره‌های آموزشی از قبیل آموزش نرم افزار که شامل نرم افزارهای مهندسی و برنامه نویسی، حسابداری، طراحی وب سایت، گرافیک و طراحی دکوراسیون و یا آموزش‌هایی کاربردی از قبیل دیجیتال مارکتینگ و بازار یابی، موسیقی، عکاسی و ... می‌شود را فراهم کند.

برای مثال اگر شما طراح دکوراسیون باشید، انواعی از دوره‌های آموزشِ مانند فیلم آموزش طراحی آشپزخانه و آموزش طراحی کابینت و ... وجود دارند که با استفاده از نرم‌افزارهای سه بعدی قابل اجرا هستند.

فیلم آموزشی طراحی آشپزخانه و کابینت

اما سوالی که مطرح می‌شود این است که چرا داتیس را انتخاب کنیم؟ وجه تمایز این فروشگاه چیست؟

گروه آموزشی داتیس تشکیل شده از مدرسانی مجرب و حرفه‌ای‌ست که با حوصله و دقت تمام پکیج‌های آموزشی خود را آماده و تولید کرده‌اند؛ عواملی از جمله نحوه‌ی تدریس و تفهیم مطالب، تسلط مدرس بر محتوای آموزشی، مدیریت زمان و عنوان مهم‌ترین موضوعات درسی و به طور کلی داشتن طرح درس مناسب، جامعیت و پیوستگی در ارائه مطالب در کنار استفاده از تصاویر جالب توجه و صدای خوب تماما در فیلم‌های آموزشی داتیس دیده می‌شوند.

از طرفی شما می‌توانید به منابع و محتوای آموزشیِ انگلیسی مربوط به حوزه کاری خود دسترسی داشته باشید و بدون هیج دردسری با استفاده از زیرنویس فارسی از باکیفیت‌ترین آموزش‌های روز دنیا بهره گیرید. خبر خوب این است که شمار زیادی از فیلم‌های آموزشی داتیس چه به زبان فارسی و چه با زیرنویس فارسی به صورت رایگان در این وب سایت قرار دارد و تنها با یک دانلود ساده می‌توانید از آن‌ها نیز استفاده کنید.